Number of items: 394

11685.

1 600 HUF

11686.

2 000 HUF

Wagner & Apel Bertram harmónikás kisfiú. Jelzett, hibátlan m: 13 cm
11687.

3 000 HUF

Meinl Gránit fajansz cukros edény. Fehér mázas, jelzett, minimális lepattanással m: 12 cm
11688.

3 000 HUF

Fajansz reggelitő tálca, fém kerettel. Matricás, jelzett, 35x25 cm
11689.

3 000 HUF
23

Szombathely Iseum és püspöki palota 2 db Decobex dísztányér. Limitált kiadás, matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11690.

3 000 HUF

11691.

3 000 HUF

2 db H&R Johnson fajansz fali dísz. Virágot ábrázoló, jelzett, kopással d:15 cm
11692.

3 000 HUF

Björn Wiinblad Nymolle Denmark dán design porcelán dísztál . Az év február hónapjára, grafikákkal,Maskerade . Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11693.

2 000 HUF

Antik fajansz kiskancsó, jelzés nélkül, kopással, m: 8 cm
11694.

1 600 HUF

Városlődi kerámia "Balatoni emlék" feliratú mázas kerámia fali tál, apró mázhibákkal, jelzett, d: 19,5 cm
11695.

3 000 HUF

11 darab plasztikus porcelán rózsa, zömmel Ens, közte 4 darab Herendi, jelzett, sérülésekkel.
11696.

3 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF