Number of items: 394

Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
11489.

4 200 HUF
11,38
13,13

Zsolnay virágos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11490.

5 000 HUF

Zsolnay Stafír mintás tejkiöntő és 2 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
11491.

4 000 HUF
22

Zsolnay Pompadour mintás kávés csésze alátéttel. Jelzett.
11492.

3 600 HUF
9,76
11,25
11

11493.

2 400 HUF

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11494.

2 800 HUF

Zsolnay virágmintás hamuzó és tálka, jelzett, h: 11-12 cm
11495.

2 000 HUF

Zsolnay koma bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm, m: 9 cm
11496.

2 800 HUF

Zsolnay őz a gidájával. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11497.

3 000 HUF

Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
11498.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay antik virágmintás falitál, jelzett, kopással, d: 24 cm
11499.

2 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis elszineződéss d: 12 cm,
11500.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF