Number of items: 394
3258889
11489
478
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
4 200 HUF
3258861
11490
478
Zsolnay virágos váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
5 000 HUF
3259078
11491
478
Zsolnay Stafír mintás tejkiöntő és 2 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan.
4 000 HUF
3259082
11492
478
Zsolnay Pompadour mintás kávés csésze alátéttel. Jelzett.
3 600 HUF
3197074
11493
478
2 400 HUF
3239301
11494
478
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
2 800 HUF
3254144
11495
478
Zsolnay virágmintás hamuzó és tálka, jelzett, h: 11-12 cm
2 000 HUF
3260137
11496
478
Zsolnay koma bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm, m: 9 cm
2 800 HUF
3258106
11497
478
Zsolnay őz a gidájával. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
3 000 HUF
3256615
11498
478
Zsolnay hamuzó és tálka, jelzett, mázrepedéssel, h: 9-12 cm
2 600 HUF
3258770
11499
478
Zsolnay antik virágmintás falitál, jelzett, kopással, d: 24 cm
2 000 HUF
3259652
11500
478
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis elszineződéss d: 12 cm,
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m