Number of items: 394
3256613
11477
478
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan, m: 16 cm
8 000 HUF
3256602
11478
478
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, hibátlan (tűzrepedéssel), m: 15,5 cm
12 000 HUF
3258768
11479
478
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
8 000 HUF
3258023
11480
478
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
7 000 HUF
3177602
11481
478
5 000 HUF
3152290
11482
478
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
4 000 HUF
2937795
11483
478
5 000 HUF
3234107
11484
478
4800
Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
4 800 HUF
3237082
11485
478
2 db Zsolnay porcelán figura. Labdázó fiú és korsós lány. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással m: 8 cm , 11 cm
4 000 HUF
3254143
11486
478
4200
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm.
4 200 HUF
3255107
11487
478
Zsolnay kislány virággal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
4 000 HUF
3258898
11488
478
4200
Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm + kis pohár 7 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m