Number of items: 394
3201022
11537
478
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm
3 000 HUF
3232055
11538
478
Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
2 000 HUF
3258102
11539
478
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
2 800 HUF
3258558
11540
478
2200
Hollóházi hegedűs, jelzett, m: 14,5 cm
2 200 HUF
3254511
11541
478
Hollóházi kulacs, Pannondrink barack pálinka. Jelzett, hibáétlan m: 22 cm
1 600 HUF
3254503
11542
478
3200
3 db Hollóházi porcelán plakett: TIT, Határőrség
3 200 HUF
3254504
11543
478
3200
3 200 HUF
3258299
11544
478
Hollóházi madárpár, jelzett, hibátlan, m: 17cm
1 800 HUF
3258287
11545
478
2 000 HUF
3254493
11546
478
Hollóházi 7 darab porcelán, közte Erika váza.
1 000 HUF
3254489
11547
478
Hollóházi bohócpár. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3 000 HUF
3255818
11548
478
Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m