Number of items: 394

11586.

5 000 HUF

11587.

6 500 HUF
17,62
20,31

11588.

5 500 HUF
14,91
17,19

11589.

6 000 HUF

6 db Hollóházi ÁB Állami biztosítós porcelán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 14 cm
11590.

4 000 HUF

11591.

5 000 HUF

3 db fehér mázas német porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm-ig
11592.

4 000 HUF

2 db Royal Copenhagen fali dísz. biszkvit porcelán, jelzett d: 15 cm
11593.

4 000 HUF

alföldi 2 darab kancsó, közte ritka mesemintás, jelzett, m: 15-18 cm
11594.

4 000 HUF

Aquincum búbos vöcsök. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11595.

3 800 HUF
10,30
11,88

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 23 cm
11596.

5 000 HUF

cca 1850, Famille Rose kínai tál. Jelzés nélkül, kopással, d: 15 cm
11598.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF