https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 309

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
17735.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1924 Magyarbánhegyes lóverseny, lókiállítás, tenyészlóvásár és labdarúgó mérkőzés József főherceg és Szabó István honvédelmi miniszter védnökségével. nagy méretű plakát 65x95 cm + a rendezvény programja
1
17736.

1924 Magyarbánhegyes lóverseny, lókiállítás, tenyészlóvásár és labdarúgó mérkőzés József főherceg és Szabó István honvédelmi miniszter védnökségével. nagy méretű plakát 65x95 cm + a rendezvény programja

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
5
 
cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm
1
17737.

cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1925-1926 Lovecky Obzor, Casopis Venovany Myslivecké Vede a Praxi - cseh nyelvű vadászati újságok könyvbe kötve
1
17738.

1925-1926 Lovecky Obzor, Casopis Venovany Myslivecké Vede a Praxi - cseh nyelvű vadászati újságok könyvbe kötve

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
1925 Der Wiener Bote Illustrierter Kalender für Stadt- und Landleute auf das Jahr 1925, 123p
1
17739.

1925 Der Wiener Bote Illustrierter Kalender für Stadt- und Landleute auf das Jahr 1925, 123p

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
1
17740.

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1
17741.

1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky
1
17742.

8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1927 Marosvidék képes naptára és évkönyve az 1927. évre. Második évfolyam. Makó, Makói Friss Ujság-ny., 128 p. A borítón irredenta grafikával. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik.
1
17743.

1927 Marosvidék képes naptára és évkönyve az 1927. évre. Második évfolyam. Makó, Makói Friss Ujság-ny., 128 p. A borítón irredenta grafikával. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1
17744.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1928 Paris, Album Artistique, 40 Vues / Párizs nevezetességeit bemutató album 40 képpel, kiadói harántalakú papírkötésben, kissé sérült borítóval, 21x31 cm
1
17745.

1928 Paris, Album Artistique, 40 Vues / Párizs nevezetességeit bemutató album 40 képpel, kiadói harántalakú papírkötésben, kissé sérült borítóval, 21x31 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm
1
17746.

1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment