https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 309
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3206143
17759
478
0
900
Printed Materials
Artworks & Paper
1
W. Somerset Maugham: A mágus című könyvének borítója, rajta Berény Róbert grafikájával, szakadásokkal.
The item is not available
3221657
17760
478
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1931 Külföldi képes turisztikai kiadványok: Kopenhága, 103p., Stockholm, Berlin, Roma, Dánia.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3221664
17761
478
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1931 Helsinki, Finnugor kongresszus 8 p térképpel + 4 db a kongresszushoz kapcsolódó nyomtatvány, vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3261565
17762
478
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1931 Tolnai Világlapja 2 darab száma
Starting price:
1 400 HUF
3259557
17763
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3214546
17764
478
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3258937
17765
478
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3261560
17766
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1931-1934 Tolnai Világlapja 3 darab száma
Starting price:
2 000 HUF
3261337
17767
478
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3257009
17768
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1933 Beregi Oszkár és Aknai Vilma, nyomat, sérüléssel, 14×9 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3049690
17769
478
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 Berliner Bürgerbrau GmbH. sörfőzde működési szabályzata 12p. / Brewery operating regulations
Starting price:
4 000 HUF
3258202
17770
478
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment