Printed Materials Number of items: 309
3261056
17710
478
Printed Materials
1910 A "Miasszonyunk"-ról Nev. Sz. Iskolanővérek vezetése alatt álló Lugosi Róm. Kath. Elemi és Polgári Leányiskola értesítője az 1909-1910. tanévről, sérülésekkel, 79p
1 000 HUF
3260888
17711
478
Printed Materials
Salzburg, 12 színes képet tartalmazó album, J. Huttegger (Salzburg) kiadása és nyomása, kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, a lapokon némi kopással, 15x23,5 cm
1 800 HUF
3142819
17712
478
Printed Materials
1911 Kisküküllővölgyi Faipari Részvény-Társaság üzleti jelentés és zárszámadás az 1910. évi december 31-éig terjedő ötödik üzletévről
2 000 HUF
3262030
17713
478
Printed Materials
1912 A szőlő és mezőgazdasági növények károkozóit bemutató nagyméretű hirdetmény, tábla. Vértetű 71x50 cm Hajtva
2 400 HUF
3233633
17714
478
Printed Materials
1912 A Szent István napi repülőnap programja. Plakát. Kis beszakadással. 32x24 cm + régi repülő modern fotómontázs
6 000 HUF
3261569
17715
478
Printed Materials
1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma
2 000 HUF
3261456
17716
478
Printed Materials
1912, 1916 Báró Nyáry Alfons és Báró Nyáry Sándorné halálozási értesítője, 2 db
2 400 HUF
3261957
17717
478
Printed Materials
1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
3 000 HUF
3216370
17718
478
Printed Materials
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
8 000 HUF
3262308
17720
478
Printed Materials
Budapest 1915. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel + ca 1930 Felhívás a Magyar Társadalomhoz Remsey György hazafias képére + 1890 Meghívó vizsga hangversenyre
1 400 HUF
3259909
17721
478
Printed Materials
1918 Losonci gazdasági szekerek ismertetője, hajtott, szakadással
1 000 HUF
3166372
17722
478
Printed Materials
1919-1966 Vegyes újság tétel, 12 db. Közte Esztergom és Vidéke 1923. ápr. 1. száma, Magyar Színpad 1919. jan. 23., Népbírósági Közlöny 1946. márc. 2.,...stb. Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house