Printed Materials

Number of items: 309

1910 A "Miasszonyunk"-ról Nev. Sz. Iskolanővérek vezetése alatt álló Lugosi Róm. Kath. Elemi és Polgári Leányiskola értesítője az 1909-1910. tanévről, sérülésekkel, 79p
17710.

1 000 HUF

Salzburg, 12 színes képet tartalmazó album, J. Huttegger (Salzburg) kiadása és nyomása, kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, a lapokon némi kopással, 15x23,5 cm
17711.

1 800 HUF

1911 Kisküküllővölgyi Faipari Részvény-Társaság üzleti jelentés és zárszámadás az 1910. évi december 31-éig terjedő ötödik üzletévről
17712.

2 000 HUF

1912 A szőlő és mezőgazdasági növények károkozóit bemutató nagyméretű hirdetmény, tábla. Vértetű 71x50 cm Hajtva
17713.

2 400 HUF

1912 A Szent István napi repülőnap programja. Plakát. Kis beszakadással. 32x24 cm + régi repülő modern fotómontázs
17714.

6 000 HUF

1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma
17715.

2 000 HUF

1912, 1916 Báró Nyáry Alfons és Báró Nyáry Sándorné halálozási értesítője, 2 db
17716.

2 400 HUF

1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
17717.

3 000 HUF

1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
17718.

8 000 HUF

Budapest 1915. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel + ca 1930 Felhívás a Magyar Társadalomhoz Remsey György hazafias képére + 1890 Meghívó vizsga hangversenyre
17720.

1 400 HUF

1918 Losonci gazdasági szekerek ismertetője, hajtott, szakadással
17721.

1 000 HUF

17722.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF