Printed Materials

Number of items: 309

cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm
17685.

1 800 HUF

cca 1900 A Magyar Nemzet Története 27 db vegyes melléklete (közte 4 színes litográfia), változó méretben és állapotban
17686.

2 400 HUF

I. Ferenc József osztrák császár és magyar király portréja, nyomat papíron, 21x15 cm
17688.

900 HUF
2,44
2,81

17689.

2 000 HUF

17690.

2 400 HUF

cca 1900 Szőlészettel, borászattal kapcsolatos nyomtatványok: Körrendelet a szöllővessző forgalom tárgyában. 11p, + Szabályzat a központi mintapincze felállításáról 4p. + 1909 Meghívó verseczi borvásár és kiállításra, + 1912 Nagykőrös fogyasztási és italadó rendelet
17691.

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
17692.

2 000 HUF

17693.

3 600 HUF
9,76
11,25

17694.

3 600 HUF
9,76
11,25

1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.
17695.

8 000 HUF

17696.

2 600 HUF
7,05

1905 Bp., Alsócsernátoni Csiky Mihály jog- és államtudor halálozási értesítője
17697.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF