https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 309
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3258218
17685
478
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3244731
17686
478
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 A Magyar Nemzet Története 27 db vegyes melléklete (közte 4 színes litográfia), változó méretben és állapotban
Starting price:
2 400 HUF
3122471
17688
478
0
900
Printed Materials
Artworks & Paper
1
I. Ferenc József osztrák császár és magyar király portréja, nyomat papíron, 21x15 cm
The item is not available
3251180
17689
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 2 db politikai propaganda röplap: Polgárházaló dal, Sárházi népdal címekkel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3262674
17690
478
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Egyházi relikviákról, műtárgyakról, oltárakról készült reprodukciós nyomatok, össz. 20 db, francia nyomtatott feliratokkal, néhányon magyar ny. ceruzás feliratokkal (Esztergom, Kolozsvár stb.), néhány lap széle kissé sérült.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3262253
17691
478
0
7000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Szőlészettel, borászattal kapcsolatos nyomtatványok: Körrendelet a szöllővessző forgalom tárgyában. 11p, + Szabályzat a központi mintapincze felállításáról 4p. + 1909 Meghívó verseczi borvásár és kiállításra, + 1912 Nagykőrös fogyasztási és italadó rendelet
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3253942
17692
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3199837
17693
478
0
3600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3120444
17694
478
0
3600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, "Könyves Kálmán" kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3197748
17695
478
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.
Starting price:
8 000 HUF
3149314
17696
478
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3261461
17697
478
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1905 Bp., Alsócsernátoni Csiky Mihály jog- és államtudor halálozási értesítője
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment