https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 309

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1935 Canadian Pacific hajótársaság kanadai hajójáratainak menetrendje, térképpel, angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, hajtott, foltos, 8 p.
1
17771.

1935 Canadian Pacific hajótársaság kanadai hajójáratainak menetrendje, térképpel, angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, hajtott, foltos, 8 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935 Mindent a Hazáért. Felvidéki Egyesületek Szövetsége levélboríték alkalmi bélyegzővel
1
17772.

1935 Mindent a Hazáért. Felvidéki Egyesületek Szövetsége levélboríték alkalmi bélyegzővel

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
Szekfű Gyula: Vallási türelem és a hazai puritánizmus. Kölönlenyomat 1935. 12p. a szerző által DEDIKÁLT!
1
17773.

Szekfű Gyula: Vallási türelem és a hazai puritánizmus. Kölönlenyomat 1935. 12p. a szerző által DEDIKÁLT!

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1939 Szlovákia, Magas-Tátra ismertetője, benne színes térkép
1
17774.

cca 1939 Szlovákia, Magas-Tátra ismertetője, benne színes térkép

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1
17775.

1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1937 Budapest - Ungarn. Kalender für das Jahr 1937. Bp., Der Städtischen Fremdenverkehrs-Amt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a korabeli Budapesttel és Magyarországgal.
1
17776.

1937 Budapest - Ungarn. Kalender für das Jahr 1937. Bp., Der Städtischen Fremdenverkehrs-Amt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a korabeli Budapesttel és Magyarországgal.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1
17777.

1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1
17778.

Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1938 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 76. évi jelentése és zárószámadása 1937-ről. Bp., 1938, Világosság-ny., 70+(1) p. Kissé szakadt, foltos.
1
17779.

1938 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 76. évi jelentése és zárószámadása 1937-ről. Bp., 1938, Világosság-ny., 70+(1) p. Kissé szakadt, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
1
17780.

1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1939 A Szepesi Egyesület Budapesten tartott Szepesbáljára szóló meghívó. két melléklettel. / Invitation to the Zipsper Association Egyesület's Szepes Ball held in Budapest. with two appendices 22x14 cm
1
17781.

1939 A Szepesi Egyesület Budapesten tartott Szepesbáljára szóló meghívó. két melléklettel. / Invitation to the Zipsper Association Egyesület's Szepes Ball held in Budapest. with two appendices 22x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
1
17782.

1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment