https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 309
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3262355
17819
478
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
92 db litho gyűjtőkép klf témákkal füzetbe ragasztva
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3262385
17820
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Vegyes papírrégiség tétel: kötvény, fotók, bizonyítványok, egy sportoló aláírás
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3258884
17821
478
0
2800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949-1950 4 db színes férfiöltöny és divatkép, hajtott, gyűrődésekkel
Starting price:
2 800 HUF
3261355
17822
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Vegyes papírrégiség tétel, igazolvány, újévi üdvözlőkártya, levelezőlap, stb.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3259015
17823
478
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3215024
17824
478
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3262232
17825
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3216393
17826
478
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3121454
17827
478
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3067607
17829
478
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3194432
17830
478
0
20000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 A forradalom sajtója kb 60 db újság október 23-tól december 31 ig a forradalom napjaiból, kb 20 szám november 4 ig, majd a konszolidáció krónikája. Sokféle újság, első számok, stb, általában jó állapotban
Starting price:
20 000 HUF
3241131
17831
478
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment