https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 309

Auction is over! Item soon called at the auction hall
92 db litho gyűjtőkép klf témákkal füzetbe ragasztva
1
17819.

92 db litho gyűjtőkép klf témákkal füzetbe ragasztva

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes papírrégiség tétel: kötvény, fotók, bizonyítványok, egy sportoló aláírás
1
17820.

Vegyes papírrégiség tétel: kötvény, fotók, bizonyítványok, egy sportoló aláírás

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1949-1950 4 db színes férfiöltöny és divatkép, hajtott, gyűrődésekkel
1
17821.

1949-1950 4 db színes férfiöltöny és divatkép, hajtott, gyűrődésekkel

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Vegyes papírrégiség tétel, igazolvány, újévi üdvözlőkártya, levelezőlap, stb.
1
17822.

Vegyes papírrégiség tétel, igazolvány, újévi üdvözlőkártya, levelezőlap, stb.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.
1
17823.

1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1
17824.

1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm
1
17825.

cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
1
17826.

cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül)
1
17827.

cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.
1
17829.

1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1956 A forradalom sajtója kb 60 db újság október 23-tól december 31 ig a forradalom napjaiból, kb 20 szám november 4 ig, majd a konszolidáció krónikája. Sokféle újság, első számok, stb, általában jó állapotban
1
17830.

1956 A forradalom sajtója kb 60 db újság október 23-tól december 31 ig a forradalom napjaiból, kb 20 szám november 4 ig, majd a konszolidáció krónikája. Sokféle újság, első számok, stb, általában jó állapotban

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos
1
17831.

1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment