Printed Materials

Number of items: 309

1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
17832.

3 200 HUF
8,67
10,00

1956 Valóság I. évf. 3 szám, 1956. nov. 2., a címlapon a kormány segítségkérése az ENSZ-től és a forradalom egyéb hírei, kis sérülésekkel, 2 p.
17833.

1 000 HUF

1956 Magyar Világ I. évf. 2. szám, 1956. nov. 2., a címlapon a Varsói Szerződés felmondása és a forradalom egyéb hírei, 4 p.
17834.

1 000 HUF

1956 Magyar Nemzet XII. évf. 248. szám, 1956. október 20., a címlapon: ,,Hruscsov, Mikojan, Kaganovics, Molotov Varsóba érkezett - Közös nyilatkozatot adtak kis a szovjet-japán megegyezésről", a 3-4. old. hiányzik
17835.

1 000 HUF

1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben.
17836.

3 200 HUF
8,67
10,00

1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban
17837.

2 000 HUF

1958 Bp., Mátyás Pince borlap / itallap, kissé foltos
17838.

1 600 HUF

1958 Veszprém megyei múzeumok tájékoztatója, 16p
17839.

1 600 HUF

1959-1962 Vendéglátás folyóirat 3 száma. Változó állapotban, az egyik borító foltos, szakadt. + 1961 Balaton. Bp., IBUSZ. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, szakadozott borítóval, sérült gerinccel.
17840.

1 000 HUF

17841.

5 000 HUF

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
17842.

2 800 HUF

Új Látóhatár irodalmi és politikai folyóirat 2 darab száma
17843.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF