Printed Materials

Number of items: 309

5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
17916.

1 000 HUF

Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
17917.

1 000 HUF

17918.

6 000 HUF

7 db híres festményeket ábrázoló reprodukció, a hátoldalon magyar nyelvű tájékoztatóval + Petőfi Sándor és Deák Ferenc portréit ábrázoló színes nyomatok. Változó méretben és állapotban.
17919.

1 800 HUF

Afrikai szavanna állatai, 8 db nagyméretű, színes nyomat, változó állapotban, 21x26 cm és 29x40,5 cm
17920.

1 800 HUF

Bolgár népi hímzések és szőttesek, népviseletek, össz. 95 db színes képet tartalmazó mappa, vegyes állapotban, sérült papírborítóban
17921.

2 000 HUF

1972 Myanma Export Import Corporation (Mianmar / Burma) képes falinaptár, angol nyelvű, kissé foltos, 52x38 cm
17922.

1 800 HUF

2 db színes reprodukciókat tartalmazó mappa a The Hermitage Collections sorozatból: Paintings of the Neapolitean School + Masterworks of Florentine Art, össz. 32 képpel (komplett), Leningrad, Aurora Art Publishers kiadása, 21x14,5 cm
17923.

1 600 HUF

3 db film és mozi témájú kiadvány: Toldi filmpalota műsora + Megszállottak c. magyar film rövid ismertetője és 4 képe, borítékkal + Filmmúzeum - Zsivago doktor ismertető füzet
17924.

1 600 HUF

Kis papírrégiség tétel, benne grafika, sport, aláírás, olimpia
17925.

1 800 HUF

Erotikus, pornográf gyűjtemény: fotók (kb. 110 db kisméretű fotó, Forte dobozban), képeslapok (3 db), "Kefélőgép" grafika, Viola pornográf magazin
17926.

5 000 HUF

Szlovákiai (Felvidék) sípályák térképvázlatai, 8 db kétoldalas lap, néhány kis lapszéli sérüléssel, ceruzás jelölésekkel, 29x20 cm
17927.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF