Printed Materials Number of items: 309
3185464
17916
478
Printed Materials
5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
1 000 HUF
3216508
17917
478
Printed Materials
Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
1 000 HUF
3150162
17918
478
Printed Materials
6 000 HUF
3257673
17919
478
Printed Materials
7 db híres festményeket ábrázoló reprodukció, a hátoldalon magyar nyelvű tájékoztatóval + Petőfi Sándor és Deák Ferenc portréit ábrázoló színes nyomatok. Változó méretben és állapotban.
1 800 HUF
3257686
17920
478
Printed Materials
Afrikai szavanna állatai, 8 db nagyméretű, színes nyomat, változó állapotban, 21x26 cm és 29x40,5 cm
1 800 HUF
3257616
17921
478
Printed Materials
Bolgár népi hímzések és szőttesek, népviseletek, össz. 95 db színes képet tartalmazó mappa, vegyes állapotban, sérült papírborítóban
2 000 HUF
3258000
17922
478
Printed Materials
1972 Myanma Export Import Corporation (Mianmar / Burma) képes falinaptár, angol nyelvű, kissé foltos, 52x38 cm
1 800 HUF
3260841
17923
478
Printed Materials
2 db színes reprodukciókat tartalmazó mappa a The Hermitage Collections sorozatból: Paintings of the Neapolitean School + Masterworks of Florentine Art, össz. 32 képpel (komplett), Leningrad, Aurora Art Publishers kiadása, 21x14,5 cm
1 600 HUF
3260794
17924
478
Printed Materials
3 db film és mozi témájú kiadvány: Toldi filmpalota műsora + Megszállottak c. magyar film rövid ismertetője és 4 képe, borítékkal + Filmmúzeum - Zsivago doktor ismertető füzet
1 600 HUF
3202465
17925
478
Printed Materials
Kis papírrégiség tétel, benne grafika, sport, aláírás, olimpia
1 800 HUF
3259483
17926
478
Printed Materials
Erotikus, pornográf gyűjtemény: fotók (kb. 110 db kisméretű fotó, Forte dobozban), képeslapok (3 db), "Kefélőgép" grafika, Viola pornográf magazin
5 000 HUF
3260815
17927
478
Printed Materials
Szlovákiai (Felvidék) sípályák térképvázlatai, 8 db kétoldalas lap, néhány kis lapszéli sérüléssel, ceruzás jelölésekkel, 29x20 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house