https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 180
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3256362
12172
478
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1900 Zenélő antik nyomat. Régi fakeretben. 60x50 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3256100
12173
478
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Hölgy. Tűzzománc, rézlemez, jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben, 15×10 cm
Starting price:
4 000 HUF
2964696
12174
478
0
8500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
2938088
12175
478
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3024022
12176
478
0
4800
Antique
Artworks & Paper
1
Viners of Sheffield miniatűr borhűtő dísz pár, ezüstözött fém, egyik jelzett, kopással, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2964887
12177
478
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm
Starting price:
5 000 HUF
3078482
12178
478
0
4800
Antique
Artworks & Paper
1
Japán intarziás lakkozott tálca. Meidzsi-kor, sérülésekkel, 28x16 cm
Starting price:
4 800 HUF
3078597
12179
478
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik asztali lámpa, bronz, spiáter, csiszolt antik üveg búrával, golyó lábakon álló fa talapzaton, jó állapotban, m: 47 cm
Starting price:
9 500 HUF
3137514
12180
478
0
8500
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco olaj-ecet tartó, réz szerelékben 2 darab dugós üveg, pattogzással, m:20,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
2938106
12181
478
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm
Starting price:
9 500 HUF
2964895
12182
478
0
8500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
3248967
12183
478
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
2 darab lepke alakú halasi csipke, üvegezett keretben, teljes méret 31x27 cm
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment