Antique

Number of items: 180

cca 1900 Zenélő antik nyomat. Régi fakeretben. 60x50 cm
12172.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hölgy. Tűzzománc, rézlemez, jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben, 15×10 cm
12173.

4 000 HUF
9

12174.

8 500 HUF
23,04
26,56

12175.

6 000 HUF

12176.

4 800 HUF
13,01
15,00

Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm
12177.

5 000 HUF

Japán intarziás lakkozott tálca. Meidzsi-kor, sérülésekkel, 28x16 cm
12178.

4 800 HUF
13,01
15,00

Antik asztali lámpa, bronz, spiáter, csiszolt antik üveg búrával, golyó lábakon álló fa talapzaton, jó állapotban, m: 47 cm
12179.

9 500 HUF
25,75
29,69

Art deco olaj-ecet tartó, réz szerelékben 2 darab dugós üveg, pattogzással, m:20,5 cm
12180.

8 500 HUF
23,04
26,56

12181.

9 500 HUF
25,75
29,69

12182.

8 500 HUF
23,04
26,56

2 darab lepke alakú halasi csipke, üvegezett keretben, teljes méret 31x27 cm
12183.

4 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF