Antique

Number of items: 180

Kínai lakk doboz, gyöngyház berakással 19x14 cm
12124.

4 000 HUF

Tavasz és Nyár 2 db selyemre festett kép, üvegezett keretben 15x21 cm
12125.

6 000 HUF

Antik szék bársony huzattal. jó állapotban m: 85 cm
12126.

4 000 HUF
14

Cipőpucoló készlet
12127.

Cipőpucoló készlet

2 000 HUF

Asztali csendélet.tűzzománc kép, dekoratív keretben. 24x16 cm, külső méret 26x34 cm
12128.

9 000 HUF
24,39
28,13
11

Antik nagyméretű szervírozótálca pár, kis kopással, 60x38 cm
12129.

10 000 HUF
15

Szecessziós ezüstözött tálca, jelzett, kopással, patinával, 53x32 cm
12130.

5 000 HUF
9

XIX. sz. vége: Antik konyhai fűszertartó szekrényke festett porcelán címkékkel és fogókkal Egy repedt, alsó gomb hiányzik, 18x26 cm
12131.

10 000 HUF

Szecessziós bronz névjegykártyatartó, belsejében kastély életkép jelenettel, 21x15 cm
12132.

7 500 HUF
20,33
23,44

2 db gyertyatartó párban. Fém. m:24 cm
12133.

3 000 HUF

2 db gyertyatartó párban Acél, XX: sz. eleje, osztrák és magyar védjegy számmal. m: 17 cm
12134.

5 000 HUF

Berndorf nagy teás kanna. Alpakka. XX: sz. eleje. Jelzett, sz: 28, m: 20 cm
12135.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF