Antique
Number of items: 180
3259514
12124
478
Antique
Kínai lakk doboz, gyöngyház berakással 19x14 cm
4 000 HUF
3260896
12125
478
Antique
Tavasz és Nyár 2 db selyemre festett kép, üvegezett keretben 15x21 cm
6 000 HUF
3260950
12126
478
Antique
Antik szék bársony huzattal. jó állapotban m: 85 cm
4 000 HUF
3260952
12127
478
Antique
2 000 HUF
3261587
12128
478
Antique
Asztali csendélet.tűzzománc kép, dekoratív keretben. 24x16 cm, külső méret 26x34 cm
9 000 HUF
3254248
12129
478
Antique
Antik nagyméretű szervírozótálca pár, kis kopással, 60x38 cm
10 000 HUF
3254296
12130
478
Antique
Szecessziós ezüstözött tálca, jelzett, kopással, patinával, 53x32 cm
5 000 HUF
3254369
12131
478
Antique
XIX. sz. vége: Antik konyhai fűszertartó szekrényke festett porcelán címkékkel és fogókkal Egy repedt, alsó gomb hiányzik, 18x26 cm
10 000 HUF
3254370
12132
478
7500
Antique
Szecessziós bronz névjegykártyatartó, belsejében kastély életkép jelenettel, 21x15 cm
7 500 HUF
3254470
12133
478
Antique
2 db gyertyatartó párban. Fém. m:24 cm
3 000 HUF
3254469
12134
478
Antique
2 db gyertyatartó párban Acél, XX: sz. eleje, osztrák és magyar védjegy számmal. m: 17 cm
5 000 HUF
3254466
12135
478
Antique
Berndorf nagy teás kanna. Alpakka. XX: sz. eleje. Jelzett, sz: 28, m: 20 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m