https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 180
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3026116
12220
478
0
90000
Antique
Artworks & Paper
1
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm /// "Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védnöke, jóindulatú segítségével elhárulnak az alkotó, vállalkozásba kezdő ember előtt tornyosuló akadályok. Szobrát az indiaiak házi istenként őrzik otthonukban."
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
2900811
12221
478
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Magyar Fém- és Lámpagyár gyufatartó, réz, jelzéssel, kétrészes, hibátlan, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2930432
12222
478
0
800
Antique
Artworks & Paper
1
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm 2787455
12223
478
0
2800
Antique
Artworks & Paper
1
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3010480
12224
478
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3220271
12225
478
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Képcsarnokos iparművész váza, festett fém, címkével, m: 29,5 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3220314
12226
478
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik hajós vízszintmérő, 25x16 cm
Starting price:
9 000 HUF
3127812
12227
478
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3202812
12228
478
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3079790
12229
478
0
1400
Antique
Artworks & Paper
1
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
Starting price:
1 400 HUF
3024116
12230
478
0
32000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
2824220
12232
478
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm
Starting price:
10 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment