Antique
Number of items: 180
3165198
12245
478
Antique
Szattyán bőr pár gyermek cipő, zoknival, hozzá kötött zokni
3 000 HUF
3160729
12246
478
3800
Antique
Mecset, szövetkép, jelzés nélkül. Dekoratív, régim kissé sérült üvegezett fakeretben, hátoldalán 1930 körüli magyar képkeretező címkével, 39x35 cm
3 800 HUF
3158959
12247
478
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, áttört mintával, oszlopokon nyugvó tál résszel, d: 21,5 cm, m: 18 cm
6 000 HUF
3160991
12248
478
Antique
Zerge vadászat. Mongol akvarell, festett, berakásos fa keretben 24x17 cm
12 000 HUF
3162606
12249
478
Antique
cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm
1 800 HUF
3176872
12250
478
4800
Antique
A. Izubski pezsgősvödör. Réz, dombornyomott, vésett, jelzett d: 18 cm, m: 21 cm
4 800 HUF
3197140
12251
478
Antique
Ortodox tömjénfüstölő, eredeti üvegbetéttel, kis pattogzással, m: 41 cm
12 000 HUF
3194657
12253
478
Antique
Iparművész gyertyatartó. réz. 21 cm
2 600 HUF
3194090
12254
478
Antique
cca 19. sz második fele, Segélygyűjtő díszdoboz. Díszes faragással, 1-2 díszelem hiánnyal, kulccsal, zárja működik, fémvasalatán "Első segély" felirattal, 44x28x14 cm
16 000 HUF
3258644
12255
478
Antique
cca 1930 Soproni Széchenyi szabadkőműves páholy tag köténye és kesztyűje, bőr, sérült.
4 000 HUF
2972521
12256
478
Antique
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
5 000 HUF
3256034
12257
478
Antique
Hölgy virággal. Tűzzománc, rézlemez, jelzés nélkül. Fakeretben, 16×9 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m