Antique

Number of items: 180

Szattyán bőr pár gyermek cipő, zoknival, hozzá kötött zokni
12245.

3 000 HUF

Mecset, szövetkép, jelzés nélkül. Dekoratív, régim kissé sérült üvegezett fakeretben, hátoldalán 1930 körüli magyar képkeretező címkével, 39x35 cm
12246.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, áttört mintával, oszlopokon nyugvó tál résszel, d: 21,5 cm, m: 18 cm
12247.

6 000 HUF

Zerge vadászat. Mongol akvarell, festett, berakásos fa keretben 24x17 cm
12248.

12 000 HUF

cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm
12249.

1 800 HUF

A. Izubski pezsgősvödör. Réz, dombornyomott, vésett, jelzett d: 18 cm, m: 21 cm
12250.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ortodox tömjénfüstölő, eredeti üvegbetéttel, kis pattogzással, m: 41 cm
12251.

12 000 HUF

Iparművész gyertyatartó. réz. 21 cm
12253.

2 600 HUF
7,05

cca 19. sz második fele, Segélygyűjtő díszdoboz. Díszes faragással, 1-2 díszelem hiánnyal, kulccsal, zárja működik, fémvasalatán "Első segély" felirattal, 44x28x14 cm
12254.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930 Soproni Széchenyi szabadkőműves páholy tag köténye és kesztyűje, bőr, sérült.
12255.

4 000 HUF
13

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
12256.

5 000 HUF

Hölgy virággal. Tűzzománc, rézlemez, jelzés nélkül. Fakeretben, 16×9 cm
12257.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF