Antique

Number of items: 180

Csigakészítő. Fa, cca 19. sz. vége, nemzeti színekkel festett, h: 14 cm
12270.

5 000 HUF

Mutatós bordó korall nyelű kis nagyító(átm.6cm), a nagyító foglalata újszerű,fém szerelékkel ,nyél kopásokkal M18x6 cm
12271.

8 500 HUF
23,04
26,56

Cloisson zománc fém dobozka, benne kis váza. m: 6 cm
12272.

3 000 HUF

Holland óra-árus, figurális órasúly, kézzel festett spiáter, ragasztott, m: 12 cm
12273.

5 000 HUF

Gulicza György és Társa uri és női czipész Zombor címeres reklám nyomódúc, cca 1900, bronz, h:14,5 cm
12274.

20 000 HUF
54,20
62,50

Fa dobozka, faragott XIX. sz. d: 5 cm
12275.

3 000 HUF

Moszaszaurusz hüllő foga, fosszília. Khouribga, Marokkó 65 millió éves 8x7 cm / Mosasaurus reptile tooth, fossil. Khouribga, Morocco 65 million years old 8x7 cm
12276.

10 000 HUF

Lakatos Artúr (1880-1968) festő, iparművész, tanár fém cigarettatárcája, rajta Zutt Richard (1887-1938) éremművész által tervezett "Ajax" medállal (34x29 mm), kissé kopott, 9x8,5 cm
12277.

6 000 HUF

cca 1938 Hochschulsport Leistungsabzeichen Berlin III. Reich horogkeresztes iskolai felvarró 10x12 cm
12278.

24 000 HUF
65,04
75,00

Christofle ezüstözött kereszelő pohár,jelzett, m: 7,5 cm,
12279.

6 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978): Tálka figurális díszítéssel, fém, jelzett, kissé kopott, d: 12,5 cm
12280.

7 000 HUF
18,97
21,88

Bálnát formázó Necuke. Antik japán, faragott csont, jelzett, javítással. / Antique Japanese netsuke, carved ebony, repaired
12281.

28 000 HUF
75,88
87,50
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF