Antique

Number of items: 180

HRD vagy HRO jelzéssel: Női akt papagájjal. Festett üveg (Hinterglasmalerei), fakeretben, 48×30 cm
12184.

5 000 HUF

Szandai Sándor (1903-1978): Geometria, 1959. Rézdomborítás, jelzett, paszpartuban. 19,5x19,5 cm.
12185.

32 000 HUF
86,72
100,00

Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt szarvas és címer ábrázolással, jelzett, h: 20 cm
12186.

10 000 HUF

Monumentális iraki fali dísz tál. Kézzel készített, aprólékos díszítéssel, jelzett, egy apró repedéssel. d: 75 cm
12187.

20 000 HUF
54,20
62,50

Azonosítatlan jelzéssel: Tűzzománc fali dísz, vas lapon 20x20 cm
12188.

6 000 HUF

12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm
12189.

1 000 HUF
18

Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm
12190.

50 000 HUF
135,50
156,25

12191.

38 000 HUF
102,98
118,75

Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
12192.

70 000 HUF
189,70
218,75

12193.

40 000 HUF
108,40
125,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
12194.

200 000 HUF
542,01
625,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
12195.

200 000 HUF
542,01
625,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF