https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 180

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm
1
12160.

Stefániay Edit (1936 - ): Jegyespár. Tűzzománc kép réz lemezen, bőr keretben, jelzett 17x24 cm, 30x33 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Bodhisattva figurájával díszített bronz pipa, m: 9 cm
1
12161.

Bodhisattva figurájával díszített bronz pipa, m: 9 cm

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
1
 
cca 16.-17. sz. ágyúgolyó, korának megfelelő állapotú, d: 8 cm
1
12162.

cca 16.-17. sz. ágyúgolyó, korának megfelelő állapotú, d: 8 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
14
 
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
1
12163.

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm
1
12164.

Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
1
12165.

Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
1
 
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
1
12166.

Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
1
12167.

Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
1
12168.

Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
1
12169.

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
1930, Márvány tál, patinált fém lóalakkal, "M. Kir. 2. honvéd hiradó század tisztikarának tiszteletdíja 1930" felirattal. Javított, d: 29 cm
1
12170.

1930, Márvány tál, patinált fém lóalakkal, "M. Kir. 2. honvéd hiradó század tisztikarának tiszteletdíja 1930" felirattal. Javított, d: 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
1
12171.

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment