Antique
Number of items: 180
3259705
12160
478
60000
Antique
60 000 HUF
3260599
12161
478
4800
Antique
Bodhisattva figurájával díszített bronz pipa, m: 9 cm
4 800 HUF
3262386
12162
478
Antique
cca 16.-17. sz. ágyúgolyó, korának megfelelő állapotú, d: 8 cm
8 000 HUF
2790932
12163
478
4800
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
4 800 HUF
2779492
12164
478
Antique
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó leesett, 30x23 cm
4 000 HUF
2778576
12165
478
Antique
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
3 600 HUF
2834692
12166
478
4800
Antique
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
4 800 HUF
2834694
12167
478
4800
Antique
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
4 800 HUF
3193017
12168
478
11000
Antique
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
11 000 HUF
2810135
12169
478
22000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
22 000 HUF
3183940
12170
478
Antique
16 000 HUF
2810181
12171
478
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m