Antique

Number of items: 217

Antik petróleumlámpa, réz szerelékkel, részben zománcfestett díszítéssel, m: 31 cm
12299.

4 800 HUF
13,01
15,00

Art deco réz falilámpa pár, búrákkal, m: 21 cm
12300.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
12301.

6 000 HUF

Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
12302.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik francia salátaszervírozó, ezüstözött nyelekkel, jelzett, eredeti dobozában
12303.

9 500 HUF
25,75
29,69

Barokk puttófejes faragott fa keret, cca 18-19.sz, kopással, 30x21 cm
12304.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1900, Antik francia ezüstözött réz étel melegentartó, jelzett, kopott, d: 32 cm, m: 10 cm
12305.

4 800 HUF
13,01
15,00

Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
12306.

3 000 HUF

cca 1930, Ritka design petróleumlámpa, cilinderrel, kis pattogzással, m: 68 cm
12307.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ritka antik petróleumlámpa, márvány talapzaton bronz nőfigura által tartott porcelán tartály, cilinderrel, m: 69 cm
12308.

24 000 HUF
65,04
75,00

12309.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12310.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF