Antique

Number of items: 217

Antik sétapálca, bakelit fogóval, rátekeredő kígyó díszítőelemmel, "Erzgebirg" feliratos címkével, h: 88 cm
12287.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
12288.

12 000 HUF

12289.

48 000 HUF
130,08
150,00

Sárkányölő Szent György. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 40×29 cm
12290.

8 000 HUF

12291.

14 000 HUF
37,94
43,75

Art deco hölgy portréja macskával, 1928. Kollázs, selyem, papír. Wagner jelzéssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x24 cm
12292.

5 000 HUF

Hegedűs 2 László (1950-): Vadkörték, 2000. Művészlemez (bakelit). Jelzett, számozott: 22/50. Eredeti dobozában. d: 30 cm.
12293.

28 000 HUF
75,88
87,50

Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt gazdag díszítéssel, jelzett, sérült, h: 24 cm
12294.

10 000 HUF

Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
12295.

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900, Antik francia zárszerkezet kulccsal, jelzett, 16x8 cm
12296.

2 800 HUF

WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
12297.

3 400 HUF
9,21
10,63

Antik üvegdoboz, fém szerelékben, cca 11x9 cm
12298.

3 400 HUF
9,21
10,63
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF