Antique
Number of items: 217
3183626
12287
476
15000
Antique
Antik sétapálca, bakelit fogóval, rátekeredő kígyó díszítőelemmel, "Erzgebirg" feliratos címkével, h: 88 cm
15 000 HUF
3183835
12288
476
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
12 000 HUF
3097479
12289
476
48000
Antique
48 000 HUF
3227963
12290
476
Antique
Sárkányölő Szent György. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 40×29 cm
8 000 HUF
3177041
12291
476
14000
Antique
14 000 HUF
3233860
12292
476
Antique
Art deco hölgy portréja macskával, 1928. Kollázs, selyem, papír. Wagner jelzéssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x24 cm
5 000 HUF
3237098
12293
476
28000
Antique
Hegedűs 2 László (1950-): Vadkörték, 2000. Művészlemez (bakelit). Jelzett, számozott: 22/50. Eredeti dobozában. d: 30 cm.
28 000 HUF
3224838
12294
476
Antique
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt gazdag díszítéssel, jelzett, sérült, h: 24 cm
10 000 HUF
3195574
12295
476
Antique
Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
7 000 HUF
3195637
12296
476
Antique
cca 1900, Antik francia zárszerkezet kulccsal, jelzett, 16x8 cm
2 800 HUF
3179713
12297
476
3400
Antique
WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
3 400 HUF
3221227
12298
476
3400
Antique
Antik üvegdoboz, fém szerelékben, cca 11x9 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m