https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 217
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3220946
12323
476
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3085683
12324
476
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Dogra - dobos figura. cca 1900, Bengália, viaszszál-öntött bronz, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3216399
12325
476
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Ón keresztelőtál, cca 19. sz., jelzett, kopott, d: 29,5 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3220432
12326
476
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Két dísztál, fali dísz. Távol-kelet XX: sz. közepe. Faragott rózsafa, csont berakással, d: 25 cm 30x19 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3026116
12327
476
0
90000
Antique
Artworks & Paper
1
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm /// "Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védnöke, jóindulatú segítségével elhárulnak az alkotó, vállalkozásba kezdő ember előtt tornyosuló akadályok. Szobrát az indiaiak házi istenként őrzik otthonukban."
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
2900811
12328
476
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Magyar Fém- és Lámpagyár gyufatartó, réz, jelzéssel, kétrészes, hibátlan, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2930432
12329
476
0
800
Antique
Artworks & Paper
1
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm
The item is not available
2995793
12330
476
0
4800
Antique
Artworks & Paper
1
Bronz figurális tolltartó 11 cm
Starting price:
4 800 HUF
2787455
12331
476
0
3200
Antique
Artworks & Paper
1
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3010480
12332
476
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3135698
12333
476
0
2000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán fali dísz. Gyöngyház berakásos lakkozott fa. 35x13 cm
Starting price:
2 000 HUF
3219199
12334
476
0
3600
Antique
Artworks & Paper
1
Antik faragott fa sétabot, agancs fogóval, h: 104 cm
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment