https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 217
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3046343
12347
476
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3065424
12348
476
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm
Starting price:
5 000 HUF
2926950
12349
476
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
Starting price:
9 000 HUF
3026066
12350
476
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3023135
12351
476
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3029954
12352
476
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3102839
12353
476
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3130114
12354
476
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3142522
12355
476
0
32000
Antique
Artworks & Paper
1
Stefániay Edit (1936-2010): Mária a kisdeddel. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 20x20 és d: 6 cm
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
3149468
12356
476
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Sonkavágó, antik, francia, XIX. sz. Öntöttvas, fa, acél 30x30 cm
Starting price:
30 000 HUF
2959213
12358
476
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2203664
12359
476
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment