https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 217
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3145719
12311
476
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x64 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.
Starting price:
6 000 HUF
3145721
12312
476
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Manjusri Bodhiszattva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x64 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3145718
12313
476
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Padmaszambhava ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x56 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3218493
12314
476
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Pantokrator Krisztus cédruslevelekkel . Üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben. Külső méret 31x24 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3144394
12315
476
0
50000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
3216996
12316
476
0
17000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik német bronz figurális kétágú gyertyatartó, cca 19. sz. vége, m: 21 cm
Starting price:
17 000 HUF
3219777
12317
476
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Walker & Hall Sheffield pikkelyes felületű ezüstözött kínáló, jelzett, kopással, 30x18 cm
Starting price:
4 000 HUF
3219883
12318
476
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3218450
12319
476
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3218444
12320
476
0
28000
Antique
Artworks & Paper
1
Stan Ion Patras (Máramaros): Troica-Szentháromság ikon. Faragott fa, jelzett 37x14 cm
Starting price:
28 000 HUF
3219354
12321
476
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
A győzedelmes Jézus Krisztus Intarzia, fa. keretben 30x17 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3219313
12322
476
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment