Antique

Number of items: 217

Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
12223.

6 000 HUF

Réz daráló dekoratív egyedi forma 25 cm
12224.

8 000 HUF

Mini oltár, festett miniatúrával. Réz, XIX. sz. m: 20 cm
12225.

24 000 HUF
65,04
75,00

Móga Sándor (1927-): Retró fém doboz, jelzett, kopott, 10x10x5cm
12226.

6 000 HUF

12227.

6 000 HUF

Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, hat személyes, komplett, sérült kulcsos dobozában.
12228.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Tűzzománc, réz lemez. Réz rátétes fa keretben 19x17 cm, Külső méret 27x29 cm
12229.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szecessziós tintatartó, kissé sérült üvegbetéttel + tapper
12230.

4 000 HUF

Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
12231.

16 000 HUF
43,36
50,00

Villeroy & Boch antik ezüstözött kis kínáló, üvegbetéttel, jelzett, d: 11 cm, m: 7,5 cm
12232.

8 000 HUF

6 darab antik indonéz faragott és festett báb, vegyes állapotban
12233.

8 500 HUF
23,04
26,56
19

1947 Képzőművészeti Alap festett fém tábla. Kiváló állapotban Kossuth címerrel 32x24 cm
12234.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF