Paintings and graphics Number of items: 1013
3122584
10560
471
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Vergődés", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x11 cm
4 000 HUF
3122538
10561
471
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Hall - Ebédlő a Művészházhoz", fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16,5 cm
2 800 HUF
3122495
10562
471
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10,5x15 cm
2 000 HUF
3122498
10563
471
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Szobabelső kályhával, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x10,5 cm
2 000 HUF
3122506
10564
471
cca 1900-1910 Kós Károly (1883-1977): Ház, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott,10x15 cm
2 000 HUF
3122622
10565
471
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
4 000 HUF
3122607
10566
471
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Kert ajtaja", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körbevágott, 11,5x15,5 cm
2 800 HUF
3122484
10567
471
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): Kert illusztráció, klisé, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, körbevágott, 12x7 cm
2 400 HUF
3122589
10568
471
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliódiák", klisé, papír, kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16,5x11 cm
4 000 HUF
3172002
10569
471
Kovács-Gombos Gábor (1955-): 124 (Mozdony), Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 25x24 cm Sérüléssel a képen. Keretben. Külső méret 42x42 cm
12 000 HUF
3133637
10570
471
Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XII számozással. 10,5x18 cm
2 800 HUF
3135259
10571
471
Kováts Borbála (1969-): Képeslap III., 2000. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott: 2/1. 13x17 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house