https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics Number of items: 1013
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3190285
10370
471
0
6000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Györki Árpád (1954-): Fatemplom. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x70 cm.
Starting price:
6 000 HUF
3189199
10371
471
0
7000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gubcsi Attila (1954-2020): Lány portréja. Szén, papír. Jelzett. 50x35 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2644244
10372
471
0
80000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, Parlament. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x80 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
3121042
10373
471
0
10000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
Starting price:
10 000 HUF
3073750
10374
471
0
28000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 65x49 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
3116583
10375
471
0
3000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Győry Miklós (1905-1995): Halászatanya, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 21x31 cm
Starting price:
3 000 HUF
3113610
10376
471
0
15000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gyurkovics Hunor (1941-): Motívumok, 1990. Vegyes technika, farost, jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2948685
10377
471
0
1000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gy. Molnár István (1933-2010): Nagy fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, üveg törött. 29x39 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3090093
10378
471
0
8000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Göldner Tibor (1929-), 2 db grafika egy lapon: Nyár és Bárkák-halászok, 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 22x11 és 16x12 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2750012
10379
471
0
30000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja" - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták az arra tévedő vándorokat. Mikor a Velencei Köztársaság vezetősége úgy ítélte, hogy a homoszexualitás terjedése veszélyt hozhat a város szociális ügyeire, azzal védekeztek, hogy a női prostitúciót kezdték fölkarolni. 1509-re már összesen 11.565 örömlány tevékenykedett a városban. Természetesen a katolikus ünnepek alkalmával szabadnapot kaptak, és amúgy is rendszeresen ellenőrizték őket. Adóik pedig a város bevételeit jelentősen megnövelték.)
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2808120
10380
471
0
26000
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2713368
10381
471
0
2800
Paintings and graphics
Artworks & Paper
1
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment