Number of items: 1013

Gonda Margit (?-): Tájkép. Akvarell, papír, dekoratív keretben 32x25 cm
10344.

5 000 HUF

10345.

5 000 HUF

Gonda Margit (?-): Lány a tájban. Akvarell, papír, dekoratív keretben 25x25 cm
10346.

5 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Idegen táj II, 1993. Litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2" jelzéssel. szakadásokkal, 63x89 cm
10347.

22 000 HUF
59,62
68,75

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10348.

24 000 HUF
65,04
75,00

Gy. Molnár István (1933-2010): Éjszakai városkép (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kissé foltos, 19,5×29,5 cm
10349.

1 600 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 24×39 cm
10350.

3 000 HUF

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
10351.

50 000 HUF
135,50
156,25

Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
10353.

5 000 HUF

10354.

75 000 HUF
203,25
234,38

Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
10356.

28 000 HUF
75,88
87,50

10357.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF