Number of items: 1013

10318.

16 000 HUF
43,36
50,00

Fekete Zsolt (1935-2016): Unitárius templom, Erdély, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
10319.

8 000 HUF

10320.

22 000 HUF
59,62
68,75

10321.

15 000 HUF
40,65
46,88

10323.

8 000 HUF

10324.

12 000 HUF

10326.

26 000 HUF
70,46
81,25

10327.

1 400 HUF

10328.

22 000 HUF
59,62
68,75

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással, 29×29 cm
10329.

4 000 HUF

Formanek Barbara (1976): Alkony II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 27×26,5 cm
10330.

4 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Gk. in Sopron, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (6/30), lapméret: 30×42 cm
10331.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF