Number of items: 1013

Eigel István (1922-2000): Női portré. Tus, papír, jelzett. 33,5x24 cm
10289.

3 200 HUF
8,67
10,00

Feleky György (1893-?): Női akt, olaj, vászon Jelzett, modern fa keretben 39x29 cm
10290.

10 000 HUF

10291.

7 000 HUF
18,97
21,88

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
10292.

22 000 HUF
59,62
68,75

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi városrészlet, 1982. Tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10293.

8 000 HUF

10294.

22 000 HUF
59,62
68,75

Freytag Zoltán (1901-1983): Tihanyi belső tó, 1939. Akvarell, papír. Jelzett. 29x43 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / watercolour on paper, signed, framed.
10295.

46 000 HUF
124,66
143,75

Freytag Zoltán (1901-1983): Csendélet virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm / oil on canvas, signed, framed
10296.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ferenczy Kristóf(?-?): Alakzat (1991). Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb hibákkal, 21×30 cm
10297.

3 600 HUF
9,76
11,25

F. Györffy Anna (1915-2006): 6 db illusztráció. Tus, vegyes technika. részben jelzettek. 20x13 cm-ig
10301.

5 000 HUF

Földes Vilmos (1942-): Bosszú (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm.
10302.

3 600 HUF
9,76
11,25

Földes Vilmos (1942-): Energiatakarékosság (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm.
10303.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF