Number of items: 1013

Andó Mária (1949-): Embertelenítés IV., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással. 27x44 cm
10116.

4 000 HUF

Albert Farkas (-): Naplopó, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II/3 számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 5x20,5 cm
10117.

3 600 HUF
9,76
11,25

Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
10118.

2 000 HUF

Buhály József (1945-): "Áldozat". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 21/100. 27×20 cm
10119.

2 600 HUF
7,05

Alexander Begrov (Beggrov) (1841-1914): Szentpétervári kikötő. Akvarell, karton. Jelzett 22x27 cm hozzá keret, melyből kijár / St Petersburg port. Watercolor, cartboard. Signed. with frame.
10120.

70 000 HUF
189,70
218,75

Balla Attila (1959-): Korlátok. Rézkarc, papír, jelzett, a papíron gyűrődésekkel, 33x37 cm
10121.

6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Futtatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10122.

16 000 HUF
43,36
50,00

10123.

2 000 HUF

10124.

3 000 HUF

Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm
10125.

800 HUF

10126.

5 000 HUF

B. Altai Ilona (?-): Expresszív táj, 1970. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×41 cm
10127.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF