Number of items: 1013

Hartmut Böhm (1938-): Struktúrák. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. 34,5x29 cm.
10154.

18 000 HUF
48,78
56,25

Baranyai Zsolt (-): Árnyék, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, 1/15 számozással. 18,5x13,5 cm
10155.

2 800 HUF

Balla Gergely (1974-): Ringlispíles kép. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat, 17x46 cm
10157.

2 800 HUF

Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VIII/XV. számozással. 33×19,5 cm
10158.

2 800 HUF

Békés Rozi (1955-): Alice Csodaországban (illusztráció). Nyomat, papír, jelzett, Grafika a Grafikában melléklete, 14x10 cm
10159.

2 000 HUF

10160.

9 000 HUF
24,39
28,13

Bencze László (1907-1992): Kompzíció. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 30×65 cm
10161.

42 000 HUF
113,82
131,25

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Isteni színjáték. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/100), 23×22,5 cm
10162.

8 500 HUF
23,04
26,56

Baky Győző (1902-1972): Szüretelők. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív fakeretben. 30,5x36 cm
10163.

34 000 HUF
92,14
106,25

Bencsik János (1945-): A menet. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány é d' a. jelzéssel. 10x17 cm
10164.

3 000 HUF

Bencsik János (1945-): Melancholia. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány é d' a. jelzéssel. 17x12 cm
10165.

3 000 HUF

Bod László (1920-2001): Emma portréja, 1957. Ceruza, papír, jelzett. 32x24 cm. Hátoldalán férfi portré.
10166.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF