Number of items: 1013

10752.

2 400 HUF

10753.

2 400 HUF

10754.

18 000 HUF
48,78
56,25

10755.

2 400 HUF

10756.

10 000 HUF

Henry Napartuk (1932-1985): Eskimo and Beluga. Linómetszet, papír, jelzett üvegezett keretben / linocut signed twice (16x22 cm
10757.

16 000 HUF
43,36
50,00

Nagy Imola (1976-): Az Északi-tengernél. Akril, filc, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
10758.

70 000 HUF
189,70
218,75

Nagy Imola (1976-): Éjjel a városban Akril, vászon, , jelzett 50x40 cm
10759.

80 000 HUF
216,80
250,00

10760.

80 000 HUF
216,80
250,00

Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10761.

1 600 HUF

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10762.

1 600 HUF

10763.

36 000 HUF
97,56
112,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF