Number of items: 1013

Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül, 1968. Tus, papír, jelzett, 13,5×8 cm
10943.

5 500 HUF
14,91
17,19

Szeift Béla (1944-2012): Vizek mélyén, 1969. Tus, papír, jelzett, 19×24,5 cm
10944.

7 000 HUF
18,97
21,88

Szeift Béla (1944-2012): Lények (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle foltos, 15,5×19,5 cm
10945.

5 500 HUF
14,91
17,19

Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
10950.

65 000 HUF
176,15
203,13

Székely Vera (1919-1994): Hommage a Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, 49/100 számozással. 47,5x25 cm
10951.

36 000 HUF
97,56
112,50

Szőnyi István (1894-1960): Arcok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 15×8 cm
10952.

5 500 HUF
14,91
17,19

Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 14x17 cm
10953.

2 800 HUF

Szőcs Géza (1967-): Levél Erdélyből. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással. 21x16,5 cm
10954.

2 800 HUF

Szőcs Géza (1967-): Altamira. Rézkarc, dombornyomás, merített papír, jelzett, művészpéldány I/I számozással. 30,5x22 cm
10955.

2 800 HUF

Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgatás I., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/5 számozással. 35x35 cm
10956.

2 800 HUF

Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Ősz a homokon. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10957.

15 000 HUF
40,65
46,88

10958.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF