Number of items: 1013

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): I. világháborús frontszakasz dróttal, 1918 aug. vége. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, tábori postai levelezőlapon, M. kir. 64/2. honvéd tábori nehéz üteg bélyegzéssel, szüleinek postázva.
10572.

9 000 HUF
24,39
28,13

10573.

80 000 HUF
216,80
250,00

Kron Béla (1884-): Venezia (Velence). Hidegtű, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24,5x19 cm.
10574.

10 000 HUF

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1913-14. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10578.

19 000 HUF
51,49
59,38

10584.

100 000 HUF
271,00
312,50

10585.

24 000 HUF
65,04
75,00

10586.

10 000 HUF

10587.

10 000 HUF

Fritz Klingbeil (1936-2023): Minimalista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
10588.

18 000 HUF
48,78
56,25

10589.

48 000 HUF
130,08
150,00

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (45/75) a hátoldalán, néhány kevés ázásfolttal a hátoldalán, 29,5x84 cm. Ritka, korai grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (45/75) on the reverse, slightly stained on the reverse
10590.

48 000 HUF
130,08
150,00

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/2 számozással, 40×29 cm
10591.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF