Number of items: 1013

Csikós Tibor (1957-): Process after foto I. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 13x19,5 cm
10233.

2 800 HUF

Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15 cm
10234.

4 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád. Olaj, vászon. Jelezve középen lent. Fakeretben. 80x60 cm
10235.

48 000 HUF
130,08
150,00

Csiszár Ágnes (-): Nyírfák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 70×60 cm
10236.

5 000 HUF

Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár, Farkas utcai református templom. Szitanyomat, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25x20 cm
10237.

5 000 HUF

Csavlek András (1942-): Balatoni szőlőhegy (Gulács). Színes linómetszet, papír, jelzett. 25,5x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10238.

3 800 HUF
10,30
11,88

Czibor Ildikó (1969-): Jupszap. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm.
10239.

6 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Ébredés, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10244.

8 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Teddy bear, 2019. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10245.

6 000 HUF

10246.

110 000 HUF
298,10
343,75

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok (1 db) és absztrakt kompozíciók (2 db). Monotípia, papír, egyik jelzett (Aktok), 42x30 cm.
10247.

5 000 HUF

Drégely László (1932 - 1990): Nő, galamb. Olaj, aluminium, farost. Jelzett. 35x26 cm. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Keretben
10248.

75 000 HUF
203,25
234,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF