Number of items: 1013

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 7/15 számozással. 27x20 cm
10617.

4 000 HUF

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
10618.

9 000 HUF
24,39
28,13

Klimó István (1883-1961): Aratás lovasszekérrel. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 44,5x62 cm.
10619.

15 000 HUF
40,65
46,88

Klimó István (1883-1961): Női akt. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Sérült. 51,5x65 cm.
10620.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kovács Ernő (1940-): Esztergom (A Duna felől). Olaj, farost. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 38x64,5 cm
10621.

3 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Jelenet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 29,5×37 cm
10622.

4 200 HUF
11,38
13,13

Korompáky Sándor (-): Ikebana I. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60×40 cm.
10623.

12 000 HUF

Kovács Péter Balázs (1955-): Caouciner III., 1995. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Lapszéli szakadással. 38×53,5 cm
10624.

4 000 HUF

K Dala Béla (-): Faluszéle. Olaj, rétegelt falemez. Bal alsó sarokban kissé sérült. 50x58 cm
10625.

7 000 HUF
18,97
21,88

K Dala Béla (-): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x48 cm
10626.

8 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, sérült, 60×50 cm
10627.

8 000 HUF

Krecsmár István (-): Vihar készülőben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x70 cm.
10628.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF