Number of items: 1013
3133556
10617
471
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 7/15 számozással. 27x20 cm
4 000 HUF
3142073
10618
471
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
9 000 HUF
3180198
10619
471
15000
Klimó István (1883-1961): Aratás lovasszekérrel. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 44,5x62 cm.
15 000 HUF
3180195
10620
471
15000
Klimó István (1883-1961): Női akt. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Sérült. 51,5x65 cm.
15 000 HUF
3189491
10621
471
Kovács Ernő (1940-): Esztergom (A Duna felől). Olaj, farost. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 38x64,5 cm
3 000 HUF
3189455
10622
471
4200
Konecsni György (1908-1970): Jelenet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 29,5×37 cm
4 200 HUF
3189658
10623
471
Korompáky Sándor (-): Ikebana I. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60×40 cm.
12 000 HUF
3191343
10624
471
Kovács Péter Balázs (1955-): Caouciner III., 1995. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Lapszéli szakadással. 38×53,5 cm
4 000 HUF
3193230
10625
471
K Dala Béla (-): Faluszéle. Olaj, rétegelt falemez. Bal alsó sarokban kissé sérült. 50x58 cm
7 000 HUF
3193226
10626
471
K Dala Béla (-): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x48 cm
8 000 HUF
3192309
10627
471
Klimó István (1883-1961): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, sérült, 60×50 cm
8 000 HUF
3190257
10628
471
Krecsmár István (-): Vihar készülőben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x70 cm.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m