Paintings and graphics Number of items: 1013
3132960
10251
471
Dobesch Máté (1978-): Ecseri, 2004. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/22). 40×26 cm
6 000 HUF
3135065
10252
471
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 2/7 számozással. 40x29 cm
2 800 HUF
3141039
10253
471
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 14/24 számozással. 13x13 (x2) cm
4 000 HUF
3144314
10254
471
Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 10/13 számozással. 25x17 cm
4 000 HUF
3193339
10255
471
4600
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 6 db mű: Női aktok (2 db) és tájképek (Mosdós, Szenna, Békés), 1972-1998. Ceruza vagy golyóstoll, papír, mindegyik jelzett. 21x16 cm (aktok) és 30x42 cm (tájképek) körüli méretekben.
4 600 HUF
3193342
10256
471
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Háromkirályok és tájképek (Mosdós, Szenna,), 1984-1996. Ceruza, tus, filctoll, papír, mindegyik jelzett. Lapméret: 30x42 cm. Háromkirályok apró lapszéli szakadással.
4 000 HUF
3189311
10257
471
Dóra István (1932-): Kalapos portréja. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldali felirat szerint kiállítva: Csók Galéria, 2001, Bp. Dekoratív, üvegezett keretben. 50x50 cm.
12 000 HUF
3186930
10258
471
22000
Dobroszláv József (1932-2016): Sétálók a vízparton. Akvarell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x44 cm
22 000 HUF
3034421
10259
471
12 000 HUF
3118839
10260
471
42000
42 000 HUF
3077734
10261
471
14000
14 000 HUF
3047230
10263
471
19000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Téli séta II, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
19 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house