Number of items: 1013

Csavlek András (1942-): Balatoni hegyek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (12/3). Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt, 19,5×45 cm
10217.

4 600 HUF
12,47
14,38

Czeglédi Gábor (1970-): Éva olvas, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. I/XV. számozással. 8,5x11,5 cm
10218.

2 400 HUF

Czeglédi Gábor (1970-): Selmecbányai utca, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. 2(?)/XXX számozással. 19,5x16,5 cm
10219.

4 000 HUF
11

Csikós Tibor (1957-): "Á Tóth Menyhért". Rézkarc, repesztés, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 26,5x15,5 cm
10220.

4 000 HUF

Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm
10221.

4 000 HUF

Csernó Judit (1925-2000): Utcarészlet (Pécs?). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 9,5x14,5 cm
10222.

3 000 HUF

Cserna Sándor, XX. sz. eleje: Vázlatfüzet rajzokkal, többek közt Munkácsy Mihály portréja, Adria levélpapír reklám stb, össz. több mint 30 db rajz. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett Korabeli félvászon kötésben, kopott borítóval. 14x22 cm
10223.

4 000 HUF

Csepregi Anita (1985-): Éjjel Akril, farost, jelzett, 30x40cm
10227.

6 000 HUF

Csehi János (1952-1998): Növényvédelem (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 15×21 cm.
10229.

3 600 HUF
9,76
11,25

Csehi János (1952-1998): Szerelmespár (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5×14,5 cm.
10230.

3 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezőn. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, fakeretben, 18×32 cm
10231.

6 000 HUF

Csergezán Pál (1924-1996): Tisza... (Horgászok). Rézkarc, papír, jelzett, kissé hullámos, paszpartuban, 18x28 cm
10232.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF