https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Paintings and graphics

Number of items: 1013

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
1
10049.

Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Haász István (1946-): Cím nélkül, 2021. Giclée nyomat, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 24x23,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / István Haász (1946-): Untitled, 2021. Giclée print on paper. Signed, numbered (0 1/1). 24x23,5 cm. Unique, collector"s piece!
1
10050.

Haász István (1946-): Cím nélkül, 2021. Giclée nyomat, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 24x23,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / István Haász (1946-): Untitled, 2021. Giclée print on paper. Signed, numbered (0 1/1). 24x23,5 cm. Unique, collector"s piece!

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!
1
10051.

Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.
1
10052.

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
1
10053.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony pirosban és kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 34x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 34x21,5 cm.
1
10054.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony pirosban és kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 34x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 34x21,5 cm.

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10055.

Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

 
The item is not available
Starting price:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Number of bids:
0
 
Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed.
1
10056.

Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed.

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm
1
10057.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
1
10058.

Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
0
 
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trash. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
1
10059.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trash. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed on the reverse

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Number of bids:
0
 
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x26 cm
1
10060.

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment