Number of items: 1013

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Akril, fa, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 55×46 cm.
10037.

180 000 HUF
487,80
562,50

Lossonczy Tamás (1904-2009), 4 db mű: Arcok és alakok, 2003. Ceruza, papír, mindegyik jelzett. 15x9 cm körüli méretekben. Üvegezett keretekben.
10038.

40 000 HUF
108,40
125,00

10039.

55 000 HUF
149,05
171,88

10040.

42 000 HUF
113,82
131,25

10041.

40 000 HUF
108,40
125,00

Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm
10042.

42 000 HUF
113,82
131,25

Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10043.

42 000 HUF
113,82
131,25

Misch Ádám (1935-1995): Kerekek (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/5), lapméret: 35x50 cm. Mindössze 5 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10044.

32 000 HUF
86,72
100,00

10045.

80 000 HUF
216,80
250,00

10046.

40 000 HUF
108,40
125,00

10047.

150 000 HUF
406,50
468,75

Krstic, Milorad (1952-): Bada Dada, dörzsöld be alkohollal a hajamat! Ceruza, papír, jelzett. 21x29,5 cm. Lapszéli kisebb folttal. / pencil on paper, signed, slightly stained
10048.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF