Printed Materials

Number of items: 343

cca 1930-1940 Giulia vidéke. Elbűvölő tájak tündérországa. Strandok, hegyek, barlangok. Olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar nyelven. Kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
18086.

1 600 HUF

cca 1930-1940 Olasz és német autótúra prospektusok, 2 db
18087.

1 800 HUF

18088.

1 600 HUF

cca 1930-1940 Magyar történelmi személyeket, költőket, írókat, művészeket ábrázoló gyűjtőképek, össz. 18 db, a Szent István Cikóriagyár "Képes magyar történelem, irodalom és művészet" albumából, a képek hátoldalán leírással
18089.

5 000 HUF

Vegyes fejléces irat tétel, MÁV, Gépgyár, stb, cca 1930/40
18090.

2 000 HUF

cca 1930-1970 Kertészeti, növényvédelmi témájú kiadványok, össz. 8 db, változó állapotban
18091.

2 800 HUF

1931 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap, képes magazin teljes évfolyama 471p. egészvászon kiadói kötésben
18092.

5 000 HUF

1931-1932 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXX. évf. 1-10. sz., 1931. szept. 15. - 1932. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18093.

2 000 HUF

1932 Piaci tájékoztató. Az m. kir külkereskedelmi hivatal közleményei tőzsdei és egyéb kereskedelmi információk plakáton 65x47 cm
18094.

4 000 HUF

1932 A Magyar Fürdőélet II. évf. 2. száma.33-64p. illusztrált papírborító, jó állapot
18095.

3 000 HUF

1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
18096.

1 600 HUF

1932 Az Élet szépirodalmi képes folyóirat XXIII. évfolyama, bekötve. Szerk. Alszeghy Zsolt, korabeli, félvászon kötésben
18097.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF