Printed Materials Number of items: 343
3149513
18086
470
Printed Materials
cca 1930-1940 Giulia vidéke. Elbűvölő tájak tündérországa. Strandok, hegyek, barlangok. Olaszországi idegenforgalmi ismertető prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, magyar nyelven. Kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
1 600 HUF
3181443
18087
470
Printed Materials
cca 1930-1940 Olasz és német autótúra prospektusok, 2 db
1 800 HUF
3148654
18088
470
Printed Materials
1 600 HUF
3179872
18089
470
Printed Materials
cca 1930-1940 Magyar történelmi személyeket, költőket, írókat, művészeket ábrázoló gyűjtőképek, össz. 18 db, a Szent István Cikóriagyár "Képes magyar történelem, irodalom és művészet" albumából, a képek hátoldalán leírással
5 000 HUF
3123228
18090
470
Printed Materials
Vegyes fejléces irat tétel, MÁV, Gépgyár, stb, cca 1930/40
2 000 HUF
3184247
18091
470
Printed Materials
cca 1930-1970 Kertészeti, növényvédelmi témájú kiadványok, össz. 8 db, változó állapotban
2 800 HUF
3139657
18092
470
Printed Materials
1931 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap, képes magazin teljes évfolyama 471p. egészvászon kiadói kötésben
5 000 HUF
3178488
18093
470
Printed Materials
1931-1932 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXX. évf. 1-10. sz., 1931. szept. 15. - 1932. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
2 000 HUF
3179939
18094
470
Printed Materials
1932 Piaci tájékoztató. Az m. kir külkereskedelmi hivatal közleményei tőzsdei és egyéb kereskedelmi információk plakáton 65x47 cm
4 000 HUF
3180132
18095
470
Printed Materials
1932 A Magyar Fürdőélet II. évf. 2. száma.33-64p. illusztrált papírborító, jó állapot
3 000 HUF
3101491
18096
470
Printed Materials
1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
1 600 HUF
3088108
18097
470
Printed Materials
1932 Az Élet szépirodalmi képes folyóirat XXIII. évfolyama, bekötve. Szerk. Alszeghy Zsolt, korabeli, félvászon kötésben
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house