Printed Materials Number of items: 343
3166839
18098
470
Printed Materials
1933 Nemzetközi vasúti díjszabás magyar-román személy-, poggyász- és expresszáruforgalom
3 000 HUF
3182595
18099
470
Printed Materials
1933 A szolnoki m. kir. állami leánylíceum III. évi értesítője az 1932-33. tanévről. Szolnok, "Szolnok és Vidéke"-ny., 32+(2) p. Tűzött papírkötés, helyenként foltos lapokkal.
2 000 HUF
3049690
18100
470
Printed Materials
4 000 HUF
3106421
18101
470
Printed Materials
1934 Minerva ügyvédi zsebnapló. Az 1934. évi Minerva-féle ügyvédi határidőnapló zsebkiadása. Szerk.: Dr. Pajor Rezső. IX. évf. Bp., Minerva-ny. 2 db melléklettel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kitöltetlen.
1 600 HUF
3085830
18102
470
Printed Materials
1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.
1 400 HUF
3051381
18103
470
Printed Materials
1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet
1 200 HUF
3168189
18104
470
Printed Materials
1 400 HUF
3178299
18105
470
Printed Materials
1935-1937 A Színházi Élet 9 db száma, szerk.: Incze Sándor, a címlapokon Bajor Gizi, Tolnay Klári, Jávor Pál, stb. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
4 000 HUF
3183513
18107
470
Printed Materials
1936 Irredenta nyomat angol nyelven az elcsatolt területek adataival, szép állapotban, 12×15 cm
3 000 HUF
3181470
18108
470
Printed Materials
cca 1936 Balatonkenesei Fővárosi Üdülőhely térképes ismertető prospektusa
2 600 HUF
3184355
18109
470
Printed Materials
cca 1936 Lloyd nyári- és őszi- Földközi tengeri utazások prospektusa, sérülésekkel, 19p
2 000 HUF
3085642
18110
470
900
Printed Materials
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house