Printed Materials

Number of items: 343

1933 Nemzetközi vasúti díjszabás magyar-román személy-, poggyász- és expresszáruforgalom
18098.

3 000 HUF

1933 A szolnoki m. kir. állami leánylíceum III. évi értesítője az 1932-33. tanévről. Szolnok, "Szolnok és Vidéke"-ny., 32+(2) p. Tűzött papírkötés, helyenként foltos lapokkal.
18099.

2 000 HUF

18100.

4 000 HUF

1934 Minerva ügyvédi zsebnapló. Az 1934. évi Minerva-féle ügyvédi határidőnapló zsebkiadása. Szerk.: Dr. Pajor Rezső. IX. évf. Bp., Minerva-ny. 2 db melléklettel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kitöltetlen.
18101.

1 600 HUF

1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.
18102.

1 400 HUF

1935 Országos Ügyvédszövetség vándorgyűlés (Debrecen és Sopron) reklám nyomtatvány. 4 p + képes ismertető füzet
18103.

1 200 HUF

18104.

1 400 HUF

1935-1937 A Színházi Élet 9 db száma, szerk.: Incze Sándor, a címlapokon Bajor Gizi, Tolnay Klári, Jávor Pál, stb. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18105.

4 000 HUF

1936 Irredenta nyomat angol nyelven az elcsatolt területek adataival, szép állapotban, 12×15 cm
18107.

3 000 HUF

cca 1936 Balatonkenesei Fővárosi Üdülőhely térképes ismertető prospektusa
18108.

2 600 HUF
7,05

cca 1936 Lloyd nyári- és őszi- Földközi tengeri utazások prospektusa, sérülésekkel, 19p
18109.

2 000 HUF

18110.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF