Printed Materials

Number of items: 343

1921 Jó Pajtás képes gyermeklap teljes évfolyama egybekötve, XIII. évf. 1-24. sz., 1921. jan. 1. - dec. 20. Szerk.: Benedek Elek. Modern félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, a 24. szám utolsó két lapját másolattal pótolták.
18050.

3 000 HUF

18051.

10 000 HUF

1922-1923 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXI. évf. 1-10. sz., 1922. szept. 15. - 1923. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal.
18052.

2 000 HUF

18053.

2 200 HUF
5,96
6,88

1925 A "Magyarországi Német Népművelődési Egyesület Alapszabályai - Satzungen der Ungarlandischen Deutschen Volksbildungvereins. 16p.
18054.

4 000 HUF

1925 Fenno-Ugria Finn-ugor rokonsággal foglalkozó lap I: évf. 1. szám. magyar. finn és észt nyelven, Helsinki, 1925. 90p. Sérült papírborítóval fűzésnél elvált
18055.

3 200 HUF
8,67
10,00

1925 A Színházi Élet XV. évfolyamának 4 db száma: 42. sz., 45. sz., 51. sz. (duplummal). Szerk.: Incze Sándor. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18056.

2 000 HUF

cca 1925 Budpesti Kir. M. Pázmány Péter T.-Egyetemi I. Belklinika 7 db étrendje, néhány lap kissé sérült
18057.

1 000 HUF

1925 Ricordo di Venezia - Vedute Artiche, Edit. A. Scrocchi Venezia, színes képekkel, viseltes állapotban, 17×24 cm
18058.

1 600 HUF

18059.

5 000 HUF

1926 Bp., Székesfővárosi Autóbuszüzem hirdetménye jegyárakról
18060.

1 400 HUF

1926-1927 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXV. évf. 1-10. sz., 1926. szept. 15. - 1927. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos, Andor Lóránd, Györgyfy György illusztrációival. Modern félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.
18061.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF