https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 343
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3148362
17965
470
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1800 Budafoki szőlők nyilvántartó táblázata. Üres nyomtatvány
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3073430
17967
470
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1825 "Ő excellentiájának Négyesi Báró Szepesy Ignátz pétsi püspöki székébe lettbéiktatására" köszöntő
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3151227
17968
470
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1834 Jelenkor 68. szám, Pest, 1834. augusztus 23., "Foglalat: Magyar- és Erdélyország (István ünnepe Budán; Marosszék adománya b. Wesselényi Miklósnak; Ó-Arad sz. kir. város; Szerém uj főisp. helytartója; [...]", szerk.: Helmeczy [Mihály], kiadja: Landerer, kissé viseltes állapotban, 8 p.
Starting price:
1 400 HUF
3076352
17969
470
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3081902
17970
470
0
900
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Egyházi lapok. Katholikus tudományos és társadalmi havi folyóirat. Pest, 1868. Első magyar Egyesület könyvnyomda. 705-768 p Papírborítóval. Hozzá: előfizetési főlhívás
The item is not available
3184921
17971
470
0
3200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1874 Szentkép / halotti emléklap, Anna Freyin von Stillfried geb. Gräfin Clam-Martinic (1802-1874), 14x8,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3051397
17972
470
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1875 A Haasenstein és Vogler Hirdetési Iroda Magyaroszágon. Ausztirában és Csehországban megjelenő újságok adatai 12p .
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3085729
17973
470
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3085386
17974
470
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1878 A Budapesti Protestáns Országos árvaegylet választmányának 1877-ik évi tudósítványa. Bp., 1878. Hornyánszky. 38p.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3141949
17975
470
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1878 A Magyar Színész-Egyesület Alapszabályai 4 p beszakadásokkal
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3141807
17976
470
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1880 Album von Karlsbad 42 lapos litografált leporelló, kb 50 képpel a városról. Aranyozott egészvászon kötésben 15x10 cm / Album von Karlsbad 42 pages lithographed leporello, with about 50 pictures of the city. Gilded full canvas binding 15x10 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3167642
17977
470
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1880-1906 Francia transzatlanti hajózási vállalatok járatainak fedélzeti étlapjai, 4 db, részben kitöltetlen, közte dombornyomással és színes litho illusztrációkkal díszítettek. Változó, részben sérült állapotban, 20x15 cm és 24x15,5 cm között.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment