Printed Materials

Number of items: 343

cca XIX sz. utolsó harmada Vegyes üdvözlő kártya tétel, 5 db, lithok. Változó állapotan.
17990.

2 400 HUF

cca XIX. sz utolsó harmada/Vége / XX. század eleje 3 db csipkés szentkép, fametszetek, kis foltokkal, az egyik sarkán kis sérüléssel, 12x8 cm és 12x6 cm közötti méretben
17991.

2 400 HUF

cca XIX. sz utolsó harmada/Vége / XX. század eleje 5 db csipkés litho szentkép, az egyik szélén kis sérülésekkel, 11x7 cm és 4x3 cm közötti méretben
17992.

4 000 HUF

cca XIX sz. utolsó harmada / XX. sz. eleje Vegyes üdvözlő kártya tétel, 22 db, közte lithók, dombornyomott...stb., összesen 22 db. Változó állapotban.
17993.

8 000 HUF

cca XIX. sz. utolsó harmada/vége Antik oszlop - figura rajzok, nyomatok, rajtuk jegyzetekkel, kopott, sérült táblákkal, 38 t.
17994.

2 000 HUF

1900 A filoxéra járvánnyal érintett községeknek a kimutatása. 3155 település felsorolása. Papírgerinccel, egy lapon kis sérüléssel. 41p.
17995.

24 000 HUF
65,04
75,00

1900 Cs. Kir. Szab. Kassa-Oderbergi Vasút Hivatalos Értesítő 7. száma
17996.

6 000 HUF

17997.

1 200 HUF

cca 1900 5 db litho állatos kép (elefánt, páva, stb.), hajtottak
17998.

2 800 HUF

17999.

4 000 HUF

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18000.

2 000 HUF

cca 1900-1910 3 db csipkés Máriazellt ábrázoló szentkép, az egyik litho, 8x6 cm
18001.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF