Printed Materials

Number of items: 343

18062.

1 000 HUF

1927-1928 Ifjuság és Élet III. évf. 1-20. sz., 1927. szeptember - 1928. június, benne Temesi (Temesy) Győző: A csejennek romlása c. indián történet (először ebben a folyóiratban, részletekben közölve jelent meg) és egyéb érdekes írások. Modern félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült, javított lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel. + 1937-1938 Ifjú Évek XVI. évf. 1-10. sz., 1937. szeptember - 1938. június. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, egy-két sérült lappal.
18063.

2 000 HUF

1927-1928 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXVI. évf. 1-10. sz., 1927. szept. 15. - 1928. jún. 15. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos, Andor Lóránd, Györgyfy György illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, helyenként kis lapszéli szakadásokkal.
18064.

2 000 HUF

18065.

2 400 HUF

1928-1943 7 db zsebnaptár (pl. Budai Építőanyagraktár, Singer)
18066.

3 000 HUF

1929 Abaúj-Tornavármegye Hivatalos Lapja XXVII. évfolyamának egybekötött számai (nem teljes évfolyam), Szikszó, 1929. febr. 14. - dec. 27. Kiadja: Abaúj-Tornavármegye Törvényhatósága. Szerk.: Dr. Remenár Zoltán. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, rossz állapotban.
18067.

1 400 HUF
14

1929 A Magyarság évkönyve. [Bp.], Magyarság Lapkiadó Rt.,(Globus-ny.), 287+1 p. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált, közte olimpikonokkal és a magyar vízilabda válogatottal (Halassy, Vértesy. Homonnay...stb.) Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
18068.

1 800 HUF

1929 A Református diákmozgalom c. folyóirat 19 db száma. VI-VII. évfolyam.
18069.

1 400 HUF

1929 Szegedi Szemle városfejlesztési hetilap II. évf. 33. (68.) sz., 1929. okt. 21., 16 p.
18070.

1 600 HUF

cca 1930 Fiat Ardita 2500 autó képes reklám nyomtatvány tervrajzzal / Fiat Ardita 2500 car picture advertising print with blueprint 29x24 cm 4p.
18071.

6 000 HUF

1930 Kiskunhalas lódíjazás plakát 32x47 cm
18072.

5 000 HUF

cca 1930 "Jöjjetek Veszprémbe! Veszprém a csonka ország legolcsóbb nyaraló helye s a Dunántúl turista-központja." Fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektus. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, 16 p.
18073.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF