Printed Materials

Number of items: 438

1933 A Technika c. folyóirat egész évfolyama bekötve félvászon kötésbe.
18017.

800 HUF

2 db külföldi magyar újság: Prágai Magyar Hírlap 1933. aug 9. száma, a franciaországi Magyar szemle. 1949. május 22. száma
18018.

2 000 HUF

1934 Ausztria, a turisták országa. Magyar nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált idegenforgalmi ismertető. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült térképmelléklettel.
18019.

400 HUF
1,08
1,25

1934 Képes Krónika XVI. évf. 27-52. szám. 1934. VII. 1 - XII. 30. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon kivágással.
18020.

2 800 HUF

1935-1937 Fiatal Magyarság, a magyar cserkészférfiak folyóirata 10 db száma: V. évf. 6. sz. + VI. évf. 1., 3-6., 9-10. sz. + VII. évf. 2. sz. Szerk.: Fodor Ferenc. + Eszmék és elszánások. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
18021.

2 000 HUF

1935-1936 Vegyes meghívó tétel, 4 db, egyik borítékkal, ugyanannak a személynek a részére, Kispestre, Corporatio Urbana Foed. EM. XIX. 1935, Medikus Bál 1938, Katolikus Társaság Bálja 1935, 1936.
18022.

3 000 HUF

1935 Új Magazin (erotikus magazin). 35. évf., 1. sz. Szerk.: Dr. Rácz Vilmos. Gazdag fekete-fehér, erotikus képanyaggal illusztrált. Bp., Egyesült-ny., 36 p Kissé sérült borítóval
18023.

5 000 HUF

1936 Családi kör havi folyóirat 6 db száma, II. évf. 1.-7. sz. (január-július), szerk.: Pettkó-Szandtner Aladár. Kiadói papírkötésben, néhány szám foltos borítókkal, néhány borítón és lapon ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lap szélén szakadással, 7. sz. borítóján címkén a folyóirat pecsétjével.
18024.

800 HUF

18025.

8 000 HUF

18026.

8 000 HUF

1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
18027.

500 HUF
1,36
1,56

1936-1941 A Magyar Gazdaságkutató Intézet gazdasági helyzetjelentése, 7 db
18028.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF