Printed Materials

Number of items: 438

1938 A Magyar Gyümölcs c. képes újság V. évf 11. szám, benne Horthy Miklós bevonulásával a Felvidékre
18041.

4 000 HUF

1938 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról IV. füzet 38p. képekkel
18042.

1 400 HUF

1938 Képes Krónika XX. évf. 1-50. szám. 1938. I. 2. - XII. 4. Majdnem teljes évfolyam. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18043.

3 000 HUF

1939 A magyar érdemrend, a magyar arany, ezüst és bronz érdemkereszt és a magyar érdemérem alapszabályai, papírkötés nemzeti színű zsinórfűzéssel, M. Kir. Állami Nyomda. 15 p
18044.

11 000 HUF
29,81
34,38

1939 Magyar kártyafestők adatai 8p kis nyomtatvány, hajtva
18045.

600 HUF
1,63
1,88

18046.

900 HUF
2,44
2,81

18047.

1 400 HUF

1939-1943 Kalocsai Kollégium. A Kalocsai Jézustársasági Szt. István Gimnázium lapja, 2 db szórványszám: 1939 március, 55. sz. és. 1943. április, 58. sz. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítókkal.
18048.

700 HUF
1,90
2,19

cca 1940 Balatonfüred képes leporello 10 db képpel
18049.

3 000 HUF

cca 1940 Hotel Ritz Dunapalota borlap 8 p. zsinórfűzött borítóval
18050.

3 400 HUF
9,21
10,63

18051.

10 000 HUF

18052.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF